Ana menuyu geç or Gec


Genel Sekreter

Neşe Başkan

Başmukayyit

-

Bilgisayar Uzmanı

Erkan Coşkun

Başmukayyit Yardımcısı

Fatma Öztekiner Bağcıer

İçtihat Yayım Amiri

Burak Demirkaya (III. D. İçtihat Yayım Amiri)

Bilgisayar Uzman Yardımcısı

Levent Özduru (III. D. Bilgisayar Uzman Yardımcısı)

Mukayyitlik Amiri

-

Mukayyitler

Ali Yıldız (III. D. Mukayyit)

Maliye

Salahi Çağman (I. D . M. İst ve Ayniyat Memuru)

Sinem Özsoy Gevrek (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Mümine Mear Cenkova (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Kütüphane

Seyhun İpekcioğlu (III. D. Kütüphane Memuru)

İçtihat Yayım

Devrim Barçın (II.D. İçtihat Yayım Memuru)

Gamze Çelik (II.D. İçtihat Yayım Memuru)

Memurlar

Emine Karayel (I.D.İdari Sekreter)

Gülcan Kurtoğlu (I.D.Mahkeme Memuru)

Göral Halksever (I.D. Mahkeme Memuru)

Yıldız Bardak (I.D. Mahkeme Memuru)

Börte Özçetin (I.D. Mahkeme Memuru)

Gülser Murat (II. D. Mahkeme Memuru)

Şenay Ersener (II.D. Bilgisayar Operatörü)

Mustafa Bey (IV. D. Mahkeme Memuru)

Meryem Hıdıroğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Mehtap Mendeli (IV. D. Mahkeme Memuru)

Mustafa Telgrafcıoğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Firdevs Osanmaz (IV. D. Mahkeme Memuru)

Gözde Sipahi (IV. D. Mahkeme Memuru)

Hasan Özkan (IV. D. Mahkeme Memuru)

Esra Tuğbay (IV. D. Mahkeme Memuru)

Ahmet Serkanlar (II.D. Teknisyen)

Neriman Nurdoğan (II.D. I. Sınıf Katip)

Orhan Akkuş (III.D. II. Sınıf Katip)

Şerife Aktepebaşı (IV.D. Ambar Memuru)

Orçun Ertam (Geçici İşçi)

Salih Sofu (Geçici İşçi)

Stenograflar

Pembe Dayı (I.D. Mahkeme Stenografı)

Ayşe Orbay (I.D. Mahkeme Stenografı)

Emine Tunççağ (I.D. Mahkeme Stenografı)

Gülsen İlkin (I.D. Mahkeme Stenografı)

Feray Acaroğlu (I.D. Mahkeme Stenografı)

Emre Aşkın (I. D. Mahkeme Stenografı)

Mine Kayıpoğlu (I.D. Mahkeme Stenografı)

Ayşe Özoğul (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Odacılar

Akın Ünüçok (I.D. Odacı)

Abdurrahman Şengül (I. D. Odacı)

Serkan Şimşek (I.D Odacı)

Güray İnangil (Geçici İşçi)

Nuri Erbaş

Mustafa Akrep (İşçi)

Aziz Çakmak (Geçici Personel)

Mehmet Özbengü (Geçici Personel)

Derviş Kırmaz (I.D. Odacı)

Mahkeme Giriş Kapısı Görevlileri

Ali Dükyancı

Okan Özüyaman

Yüksek Seçim Kurulu

Hurşide Paşa (I. D. Seçim Mukayyidi)

Hanife Özdemir (II.D. Seçim Mukayyidi)

Günsu Kaya (II. D. Seçim Mukayyidi)

Ask Admissions

Contact us

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yüksek Mahkeme
Saray Önü
Lefkoşa Kıbrıs
2285185 | 2274155
Daha Fazla Telefon