Ana menuyu geç or Gec


Genel Sekreter

Neşe Başkan

Başmukayyit

-

Bilgisayar Uzmanı

Erkan Coşkun

Başmukayyit Yardımcısı

Fatma Öztekiner Bağcıer

Mahmure Keskiner

İçtihat Yayım Amiri

Burak Demirkaya (III. D. İçtihat Yayım Amiri)

Bilgisayar Uzman Yardımcısı

Levent Özduru (III. D. Bilgisayar Uzman Yardımcısı)

Mukayyitlik Amiri

-

Mukayyitler

Ali Yıldız (II. D. Mukayyit)

Maliye

Salahi Çağman (I. D . M. İst ve Ayniyat Memuru)

Sinem Özsoy Gevrek (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Mümine Mear Cenkova (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Kütüphane

Seyhun İpekcioğlu (III. D. Kütüphane Memuru)

İçtihat Yayım

Gamze Çelik (II.D. İçtihat Yayım Memuru)

Memurlar

Emine Karayel (I.D.İdari Sekreter)

Gülcan Kurtoğlu (I.D.Mahkeme Memuru)

Göral Halksever (I.D. Mahkeme Memuru)

Börte Özçetin (I.D. Mahkeme Memuru)

Şenay Ersener (II.D. Bilgisayar Operatörü)

Esra Tuğbay (III. D. Mahkeme Memuru)

Mustafa Telgrafcıoğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Firdevs Osanmaz (IV. D. Mahkeme Memuru)

Hasan Özkan (IV. D. Mahkeme Memuru)

Utku Pelit (IV. D. Mahkeme Memuru)

Pınar Kuran (IV. D. Mahkeme Memuru)

Ahmet Serkanlar (I.D. Teknisyen)

Neriman Nurdoğan ( I.D Başkatip)

Orhan Akkuş (III.D. II. Sınıf Katip)

Tuba Kızılokgil Koççat (IV.D.Katip Yardımcısı)

Şerife Aktepebaşı (IV.D. Ambar Memuru)

Salih Sofu (Geçici İşçi)

Çise Kemaloğulları (IV. D. Mahkeme Memuru)

Sider Yağız (IV.D. Ambar Memuru)

Stenograflar

Ayşe Orbay (I.D. Mahkeme Stenografı)

Menevşe Keskinel (I. D. Mahkeme Stenografı)

Emine Tunççağ (I.D. Mahkeme Stenografı)

Gülsen İlkin (I.D. Mahkeme Stenografı)

Feray Acaroğlu (I.D. Mahkeme Stenografı)

Emre Aşkın (I. D. Mahkeme Stenografı)

Mine Kayıpoğlu (I.D. Mahkeme Stenografı)

Güzide Erkurt (II.D.Mahkeme Stenografı)

Odacılar

Abdurrahman Şengül (I. D. Odacı)

Serkan Şimşek (I.D Odacı)

Güray İnangil (Geçici İşçi)

Nuri Erbaş

Aziz Çakmak (Geçici Personel)

Mehmet Özbengü (Geçici Personel)

Cemal Gökçora (Geçici İşçi)

Derviş Kırmaz (I.D. Odacı)

Mutlu Gezdigeldi (Geçici İşçi)

Gürcan Topkayalı (Geçici İşçi)

Ünal Soykan (Geçici İşçi)

Görkem Tümkan (Geçici İşçi)

Mahkeme Giriş Kapısı Görevlileri

Ali Dükyancı

Okan Özüyaman

Yüksek Seçim Kurulu

Günsu Kaya (I. D. Seçim Mukayyidi)

Hanife Özdemir (II.D. Seçim Mukayyidi)

Ask Admissions

İletişim

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yüksek Mahkeme
Saray Önü
Lefkoşa Kıbrıs
(+90) 392 612 2000
Daha Fazla Telefon