Ana menuyu geç or Gec


Mukayyitlik Amiri

Damla Sancakoğlu Özerinç (III. D. Mukayyitlik Amiri)

Tercüman Mütercim

Ömür Boran (Tercüman Mütercim)

Mukayyitler

Hatice Son Aranır (I.D. Mukayyit)

Eylem Aköz (III. D. Mukayyit)

Sıdar Günaydın (III. D. Mukayyit)

Maliye

Münevver Kral (I. D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Diler Arıbey (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Memurlar

Güldem Irkad (I.D. Mahkeme Memuru)

Feray Akten (I. D. Mahkeme Memuru)

Pembe Alkan (II. D. Mahkeme Memuru)

Halil Erdem Canaloğlu (II.D. Kütüphane Memuru)

Elif Zübeyde Nuri (IV. D. Mahkeme Memuru)

Hasan Umaner (IV. D. Mahkeme Memuru)

Ramazan Doğan (IV. D. Mahkeme Memuru)

Özlem Özoğul Altunel (IV. D. Mahkeme Memuru)

Pınar Turan (IV. D. Mahkeme Memuru)

Gizem Evrem (IV. D. Mahkeme Memuru)

Nuray Fenercioğlu (II. D. I. Sınıf Katip)

Zehra Hoca (II. D. Bilgisayar Operatörü)

Hasan Onbaşı (IV.D.Katip Yardımcısı)

Meşure Şener (IV.D.Katip Yardımcısı)

Çimen Yılmaz (İşçi)

Yurdan Özlü (Geçici Memur)

Lale Birsoy (Geçici Memur)

Sevgi Koçak (Geçici Memur)

Hasane Güryay (Geçici Memur)

Emine Okur (Geçici Memur)

İlksun Safa (Geçici Memur)

Senem Karakaya (Geçici Memur)

Erbay Kara (Geçici)

Mustafa Türen (Geçici)

İlker Karaman (Geçici)

Ayşe Şebnem Gürpınar (Özelleştirme Yasası)

Fırat Cevit (Geçici İşçi)

Çilem Gören (Geçici İşçi)

Mehmet Karabıyıklı (Geçici İşçi)

Stenograflar

Sabriye Göray (I.D. Mahkeme Stenografı)

Dudu Erişen (III.D. Mahkeme Stenografı)

Fethiye Kaleci (IV.D. Mahkeme Stenografı)

Selda Özata (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Elçin Emine Sarıyel (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Hafise Güçeri (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Aliye Enginer (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Sıdıka Köroğlu (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Asuman Şener (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Tebliğ ve İcra Memurları

Ahmet Akilhoca (I.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Uğur Karahasan (I.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

İbrahim Aydıner (I. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Gökhan Tozan (I. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Sami Durak (I. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Ülviye Karan (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Veysel Fidan (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Onur Ser(IV.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Mehmet Çağansel (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Gülnur Güneş (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Odacılar

Osman Hoca (I.D. Odacı)

Bülent Duman (Özürlülerin İstihdamı)

Hüseyin Aslan (Özürlülerin İstihadamı)

Ali Göker (İşçi)

Kemal Aslan (Özürlülerin İstihadamı)

Hasan Renk (Özürlülerin İstihadamı)

Rüstem Sertsoy (Özürlülerin İstihadamı)

Cenk Türkeş (Geçici)

Mustafa Kemaneciler (Odacı)

Mert Mındık (Odacı)

İlçe Seçim Kurulu

Gökçen Gardiyanoğlu (I.D Seçim Mukayyidi)

Cem Hiçyilmaz (II.D. Seçim Mukayyidi)

Ask Admissions

Contact us

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yüksek Mahkeme
Saray Önü
Lefkoşa Kıbrıs
2285185 | 2274155
Daha Fazla Telefon