Ana menuyu geç or Gec


Mukayyitlik Amiri

Mahmure Keskiner (III. D. Mukayyitlik Amiri)

Tercüman Mütercim

Opal Cenkler Güçlü (III. D. Tercüman Mütercim)

Mukayyitler

Aziz Güven (II. D. Mukayyit)

Emine Çavuş (II. D. Mukayyit)

Cemaliye Okyay Kuran (III. D. Mukayyit)

Maliye

Nazlı Alpdoğan (I.D. M.İst. ve Ayniyat Memuru)

Aylin Menteşoğulları (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Dilara Tarfon (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Memurlar

Aysın Çalıcı (I.D. Mahkeme Memuru)

Umut Özsöz (I.D. Mahkeme Memuru)

Mine Alioğlu (I.D. Mahkeme Memuru)

Aysu Işık (I.D. Mahkeme Memuru)

Sadiye Borahan (I.D. Mahkeme Memuru)

Mehtap Tümkan (I. D. Mahkeme Memuru)

Halil Kasabalı (II. D. Mahkeme Memuru)

Seher Kurtulmuş (II. D. Mahkeme Memuru)

Ayçim Yurt (IV. D. Mahkeme Memuru)

Sibel Andız (IV. D. Mahkeme Memuru)

Burcu Çetiner Gümüşsoy (IV. D. Mahkeme Memuru)

Zahide Ulu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Meryem Hıdıroğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Eren Çelik (IV. D. Mahkeme Memuru)

Şükrü Siyami Karaman (IV. D. Mahkeme Memuru)

Güray Cansu Kansel (IV. D. Mahkeme Memuru)

Şükran Tütengil (IV. D. Mahkeme Memuru)

Erçin Tütüncü (IV. D. Mahkeme Memuru)

Faika Alkım (IV. D. Mahkeme Memuru)

Barçın Acar (IV. D. Mahkeme Memuru)

Tülen Kurtalankartal (IV. D. Mahkeme Memuru)

Aybiçe Güngör (IV. D. Mahkeme Memuru)

Serdar Demir (IV. D. Mahkeme Memuru)

Aylin Erişir (IV. D. Mahkeme Memuru)

Pınar Kuran (IV. D. Mahkeme Memuru)

Arzu Tuğbay (II. D. I. Sınıf Katip )

Gülçin Lokumcu (III.D. II. Sınıf Katip)

Ümit Şah (I. D. Teknisyen)

Çığır Mülazimoğlu (İşçi)

İmge Aydınöz (İşçi)

Mehmet Ali Bayar (Geçici Personel)

Berna Başel (Geçici Memur)

Süleyman Aykol (Geçici İşçi)

Ömer Kuzu (Geçici İşçi)

Eşref Niyazi Özdemir (Geçici İşçi)

Kamil Özünlü (Geçici İşçi)

Gökhan Kuruçolak (Geçici İşçi)

Halil Can Sözüöz (Geçici İşçi)

Stenograflar

Şerife Özkıraç (I.D. Mahkeme Stenografı)

Menevşe Keskinel (I. D. Mahkeme Stenografı)

Yeliz Çağman (I. D. Mahkeme Stenografı)

Pınar Biçercioğlu (I. D. Mahkeme Stenografı)

Ayşe Harman (I. D. Mahkeme Stenografı)

Sezen Boral Kurtay (II. D. Mahkeme Stenografı)

Feriha Kızıldağ (II.D.Mahkeme Stenografı)

Sinel Keskinel (III.D.Mahkeme Stenografı)

İlkşen Destebanoğulları (III.D.Mahkeme Stenografı)

Güzide Erkurt (III.D.Mahkeme Stenografı)

Alev Özgöçmen (III.D.Mahkeme Stenografı)

Sevil Seferber (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Dilek Bodur Kargi (IV.D.Mahkeme Stenografi)

Alev Ulvi (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Özge Gezdigeldi (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Tebliğ ve İcra Memurları

Yılmaz Üngüder (I.D Tebliğ ve İcra Memuru)

Mustafa Açıkel (II. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

İsa Kurbancı (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Fikriye Tekyıl (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

M. Salih Tabur (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Hüseyin Taner (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Gözde Özakman (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Reyhan Türkkal (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Nurgül Ceylan (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Bilgin Yeterli (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Odacılar

Nazım İlal (I.D Odacı)

Cemal Bereketli (I.D Odacı)

Ercan Erden Yücel (I.D Odacı)

Yusuf Kendir (İşçi)

Akif İnce

Ahmet Gönençer (İşçi)

Mustafa Akrep (İşçi)

Hasan Yalçinkayali (Geçici Isçi)

Fahri Haciveli (Geçici Isçi)

Mutlu Gezdigeldi (Geçici Isçi)

Necmi Bulut (Geçici İşçi)

Cahit Kavaz (Özelleştirme Yasası Kapsamında)

İlçe Seçim Kurulu

Hülya Atilla (I.D Seçim Mukayyidi)

Dilek Kadi Uysal (II.D. Seçim Mukayyidi)

Ask Admissions

İletişim

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yüksek Mahkeme
Saray Önü
Lefkoşa Kıbrıs
2285185 | 2274155
Daha Fazla Telefon