Ana menuyu geç or Gec


Mukayyitlik Amiri

Mahmure Keskiner (III. D. Mukayyitlik Amiri)

Tercüman Mütercim

Opal Cenkler Güçlü (Tercüman Mütercim)

Mukayyitler

Semra Üngüder (I.D. Mukayyit)

Aziz Güven (II. D. Mukayyit)

Emine Çavuş (II. D. Mukayyit)

Cemaliye Okyay Kuran (III. D. Mukayyit)

Nadide Atakara (III. D. Mukayyit)

Maliye

Nazlı Alpdoğan (I.D. M.İst. ve Ayniyat Memuru)

Aylin Menteşoğulları (III.D. Maliye, İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Memurlar

Aysın Çalıcı (I.D. Mahkeme Memuru)

Çiler Seroydaş (I.D. Mahkeme Memuru)

Umut Özsöz (I.D. Mahkeme Memuru)

Mine Alioğlu (I.D. Mahkeme Memuru)

Aysu Işık (I.D. Mahkeme Memuru)

Sadiye Borahan (I.D. Mahkeme Memuru)

Mehtap Tümkan (I. D. Mahkeme Memuru)

Şerife Kılınç (I. D. Mahkeme Memuru)

Halil Kasabalı (II. D. Mahkeme Memuru)

Seher Kurtulmuş (II. D. Mahkeme Memuru)

Ayçim Yurt (IV. D. Mahkeme Memuru)

Sibel Andız (IV. D. Mahkeme Memuru)

Burcu Çetiner Gümüşsoy (IV. D. Mahkeme Memuru)

Zahide Ulu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Hasan Erdelhun (IV. D. Mahkeme Memuru)

Eren Çelik (IV. D. Mahkeme Memuru)

Ali Ipçioğlu (IV. D. Mahkeme Memuru)

Sükrü Siyami Karaman (IV. D. Mahkeme Memuru)

Güray Cansu Kansel (IV. D. Mahkeme Memuru)

Şükran Tütengil (IV. D. Mahkeme Memuru)

Erçin Tütüncü (IV. D. Mahkeme Memuru)

Faika Alkım (IV. D. Mahkeme Memuru)

Arzu Tuğbay (I.D. I. Sınıf Katip )

Gülçin Lokumcu (III.D. II. Sınıf Katip)

Ersan Özçelik (III.D. II. Sınıf Katip)

Ümit Şah (I. D. Teknisyen)

İlhan Kurt (I.D. Ambar Memuru)

Çığır Mülazimoğlu (İşçi)

İmge Aydınöz (İşçi)

Mehmet Ali Bayar (Geçici Personel)

Berna Başel (Geçici Memur)

Stenograflar

Şerife Özkıraç (I.D. Mahkeme Stenografı)

Menevşe Keskinel (I. D. Mahkeme Stenografı)

Yeliz Çağman (I. D. Mahkeme Stenografı)

Ayşe Harman (I. D. Mahkeme Stenografı)

Sezen Boral Kurtay (II. D. Mahkeme Stenografı)

Feriha Kızıldağ (II.D.Mahkeme Stenografı)

Sinel Keskinel (III.D.Mahkeme Stenografı)

İlkşen Destebanoğulları (III.D.Mahkeme Stenografı)

Güzide Erkurt (III.D.Mahkeme Stenografı)

Alev Özgöçmen (III.D.Mahkeme Stenografı)

Sevil Seferber (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Ayşe Özoğul (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Dilek Bodur Kargi (IV.D.Mahkeme Stenografi)

Asuman Sener (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Özlem Alpun (IV.D.Mahkeme Stenografi)

Tebliğ ve İcra Memurları

Erdinç Erdağlı (I.D Tebliğ ve İcra Memuru)

Yılmaz Üngüder (I.D Tebliğ ve İcra Memuru)

Nazım Soykök (I.D Tebliğ ve İcra Memuru)

Mustafa Açıkel (II. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

İsa Kurbancı (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Fikriye Tekyıl (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

M. Salih Tabur (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Hüseyin Taner (III. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Gözde Özakman (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Ayşe Karademir Sakallı (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Oruç Büyükdag (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Cem Kayaoglu (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Reyhan Türkkal (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Nurgül Ceylan (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Bilgin Yeterli (IV. D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Odacılar

Cuma Öden (I.D Odacı)

Suat Ötüken (I.D Odacı)

Nazım İlal (I.D Odacı)

Cemal Bereketli (I.D Odacı)

Ercan Erden Yücel (I.D Odacı)

Yusuf Kendir (İşçi)

Akif İnce

Ahmet Gönençer (İşçi)

Hasan Yalçinkayali (Geçici Isçi)

Fahri Haciveli (Geçici Isçi)

Mutlu Gezdigeldi (Geçici Isçi)

Necmi Bulut (Geçici İşçi)

Cahit Kavaz (Özelleştirme Yasası Kapsamında)

Temizlik İşçileri

Mukadder Karacan

Mustafa Karacan

İlçe Seçim Kurulu

Fatma Kurt (I.D Seçim Mukayyidi)

Hülya Atilla (I.D Seçim Mukayyidi)

Dilek Kadi Uysal (II.D. Seçim Mukayyidi)

Ask Admissions

Contact us

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yüksek Mahkeme
Saray Önü
Lefkoşa Kıbrıs
2285185 | 2274155
Daha Fazla Telefon