Ana menuyu geç or Gec


Mukayyitlik Amiri

Filiz Borak (III.D. Mukayyitlik Amiri)

Tercüman Mütercim

Simge Ozankaya (Tercüman Mütercim)

Mukayyitler

Sezin Derinok (II. D. Mukayyit)

Jale Kayımoğlu (III. D. Mukayyit)

Maliye

Sümer Demir (III. D. Maliye İstatistik ve Ayniyat Memuru)

Memurlar

Nursel Güvensoy (I.D. Mahkeme Memuru)

Meltem Dolmacı (I.D. Mahkeme Memuru)

Nurgül Erduran (I.D. Mahkeme Memuru)

Yeliz Gürçağ (II. D. Mahkeme Memuru)

Pembe Demirege (II. D. Mahkeme Memuru)

Gönül Soğular (II.D. Mahkeme Memuru)

Emine Aktuğ (IV.D. Mahkeme Memuru)

Seniha Göktay (IV.D. Mahkeme Memuru)

Meltem Abbas Hafızoğlu (IV.D. Mahkeme Memuru)

Pelin Özselim (IV.D. Mahkeme Memuru)

Asya Derya Öztümen (IV.D. Mahkeme Memuru)

Melek Uluşan (IV.D. Mahkeme Memuru)

Emete Nalbant (II.D. I.Sınıf Katip)

Aşgül Hatipoğlu (II.D. I.Sınıf Katip)

Halide Özgentürk (III.D. II. Sınıf Katip)

Ümid Herkmen (II.D. I.Sınıf Katip)

Timuçin Serdarlılı (II.D. Ambar Memuru)

Milhan Ceren Önal (IV.D. Ambar Memuru)

Osman Terim (Geçici Personel)

Umut Obenler (Geçici Personel)

Salih Sarı (Geçici Memur)

Mutlu Yorucu (İşçi)

Ayten Dolmacı (Geçici İşçi)

Hüseyin Merçil (İşçi)

Aysel Balay (İşçi)

Burcan Cantaş (Geçici İşçi)

Durmuş Uysal (Geçici İşçi)

Mustafa Çakır (Geçici İşçi)

Stenograflar

Fahriye Ersoy (I. D. Mahkeme Stenografı)

Emine Güleç (I.D. Mahkeme Stenografı)

Emel Akaylı (II.D. Mahkeme Stenografı)

Gülseren Rızalar (II.D. Mahkeme Stenografı)

Nedime Çiftlikağası (III.D. Mahkeme Stenografı)

Emiş Yenen (III.D. Mahkeme Stenografı)

Feriha Paşa (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Serap Uçar (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Ferdiye Kısaoğlu (IV.D.Mahkeme Stenografı)

Tebliğ ve İcra Memurları

Sonay Canateş (I.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Salih Kambur (I.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Olcay Kutluol (III.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Serhan Sayıner (III.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Fevzi Karşılı (III.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Sultan Mevlut (IV.D. Tebliğ ve İcra Memuru)

Odacılar

Erdal Zeyin (İşçi)

Ali Güneş

Hakan Aydınoğlu (İşçi)

Ahmet Tatlısulu(Geçici İşçi)

Mustafa Bilal Mannaş (Odacı)

Temizlik İşçisi

Ayşe Karzaoğlu

İlçe Seçim Kurulu

Seçim Mukayyidi

Münür Kasabalı (II.D. Seçim Mukayyidi)

Ask Admissions

Contact us

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yüksek Mahkeme
Saray Önü
Lefkoşa Kıbrıs
2285185 | 2274155
Daha Fazla Telefon